top of page
fiderm_clinic_cilt_bakım_ürünleri.png
fiderm logo

CİLT

BAKIM ÜRÜNLERİ

Cilt Bakım Ürünleri;

Cildiniz dış etkenlere bağlı olarak zamanla yıpranır ve cansızlaşır. Canlı ve sağlıklı bir cilt için düzenli bakım uygulamanız gerekmektedir. Düzenli yapacağınız cilt bakımlarıyla cildiniz pürüzsüz ve güzel görünecektir. Cilt bakım ürünleri cilt tipine ve kullanım bölgesine göre değişmektedir. Yüz, göz, dudak, el-ayak ve vücut bakım ürünleri ayrıdır. Günümüzde artık bayanlar kadar erkeklerde cilt bakımına önem göstermektedirler. Cilt tipinize uygun temizleyici, arındırıcı, nemlendirici ve yeniden yapılandırıcılar cildinize gereken desteği sağlayarak bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlarlar.

 

Fiderm Clinic Cilt Bakım Ürünleri;

Cilt bakımı için kullanım bölgesine göre farklı ürünler kullanılmaktadır. Yüzünüz için köpük, jel ve kremlerden oluşan temizleyiciler, gözenek sıkılaştıran tonik losyonlar ve su tutmasını sağlayan nemlendiriciler günlük bakım olarak uygulanmaktadır. Cildinizin ihtiyacına göre haftada bir yapacağınız maskeler destekleyici bir bakımdır. Göz etrafı ve dudaklar yüzünüzün diğer bölümlerine göre daha hassastır ve bu nedenle ayrı bakım ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Göz çevrenize özel alacağınız ürünlerle göz altı bölgelerinizi dengeleyebilir ışıltılı ve canlı bir görünüm elde edersiniz.

Vücudunuz da yüz bölgesinden farklı değildir. Düzenli ve sürekli bakım yapmak ister. Temizleme, arındırma ve nemlendirme günlük bakım olarak kullanılsa da; selülit giderici ve sıkılaştırıcı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Duş aldığınızda vücudunuza özel peeling temizleme jelini kullanarak cildinizi koruyabilir, arındırabilir ve vücudunuza uygun bir nemlendiriciyle pamuk gibi yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayak bakımı içinde ayrı özelliklere sahip bakım ürünleri kullanır. Ayaklarınıza pedikür sonrası ya da evde yapacağınız düzenli bakımlarla gerekli krem, losyon vb. kullanarak daha sağlıklı ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. El ve tırnak bakımınıza uygun ürünlerle vücudunuzda en çok yıpranan yer olan ellerinizin hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi bulunan Fiderm Clinic cilt bakım ürünleri; güneş koruyucular, siyah nokta gidericiler, göğüs bakım ürünleri gibi birçok ihtiyacınıza da cevap verir. Yaz kış tüm yıl boyunca kullanılabilen güneş kremleri cilt lekelerini engellemektedir.

Fiderm Clinic Cilt Bakımı Ürün Fiyatları;

Cilt bakım ürünlerinin fiyatları kullanım bölgelerine ve ürün özelliklerine göre değişir. Geniş fiyat aralığıyla bulunan ürünlerden ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak alabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri kullanmak güzellik ve sağlık için geleceğinize yaptığınız bir yatırımdır. Yapacağınız cilt bakım ürünü alışverişlerinde cilt tipinize uygun ürünler seçmek önemlidir, satın almadan önce açıklama kısmından hangi cilt tipleri için uygun olduğuna bakın. Bakımlı, güzel ve sağlıklı görünmeyi önemseyen, kişisel bakımına önem veren bayanların ve erkeklerin tercihi olan cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesiyle mağazamızda sunulmaktadır.

Cilt bakım ürünlerinin faydası saymakla bitmez, düzenli ve sürekli kullanılan cilt ürünleri cildinizi yaşlanma etkilerine ve dış faktörlere karşı korur. Gözeneklerin büyümesini ve tıkanmasını engeller ve ölü hücrelerden arındırır. Bölgelere özel ürünlerle yapacağınız bakımlar sayesinde kurumuş ve yıpranmış cilt, çatlak oluşumu, sıkılaşma sorunları büyük ölçüde giderilir. Yüzünüze ve vücudunuza kullanacağınız ürünler kan dolaşımı hareketlendirerek cildinizin esnekliğini korur, cilt ve vücut bakımları sayesinde hijyen sağlanır, güzel ve canlı bir görünüm kazanır.

Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı ciltler için, düzenli ve sürekli olarak cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Amaçlarına ve kullanıldığı bölgeye uygun ürünler kullanmak daha fazla verim almanızı sağlar. Bakımla ve sağlıkla ışıldayan cildiniz ve vücudunuz ruhsal anlamda da öz güveninizi arttıracaktır.

FidermClinic.com ile güzelliğiniz için gerekli tüm ürünlere bir tıkla ulaşabilir, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

bottom of page